Výstava starobylých kníh

     Od marca, do konca apríla, máte v našej školskej knižnici možnosť vidieť, dotknúť sa, prelistovať sériu starobylých kníh. Pochádzajú z farskej knižnice a zo súkromných zbierok p. zástupkyne Mgr. Moniky Štefanovej.

     Rodičia i žiaci majú možnosť prehliadnúť si knižky počas otváracích kodín šk. knižnice každý pondelok od 14.00 do 15.00, alebo s učiteľmi počas vyučovania slovenského jazyka a literatúry, príp. počas hodín dejepisu.

Vystavujeme tieto knižky:

     MISSALE ROMANUM

     MODLITEBNÁ KNIŽKA KU POKLONE NAJSVÄTEJŠEJ TROJICE BOŽEJ

     POČTOVNICA A MERBA

     LEXIKÓN ĽUDSTVA

     KRESŤANSKÉ MODLITBY

     GRÉCKO-LATINSKÝ SLOVNÍK

     POVESTI

     DEMOKRATI


Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.