Seminár Zelenej školy

     Dňa 10. 3. 2015 sa v Košiciach konal regionálny seminár Zelenej školy. Súbežne so seminárom pre učiteľov, prebiehal aj seminár pre žiakov. Zúčastnili sa ho žiačky 8. ročníka, Dominika a Natálka Semanové, s pani učiteľkou Romanovovou.

     Naše žiačky získali dôležité informácie o tom, ako realizovať rovesnícke vzdelávanie a tiež, ako úspešne naplánovať v svojej škole Deň Zeme. Počas seminára dievčatá vypracovali súbor aktivít na tento blížiaci sa Deň Zeme a na konci svoj program odprezentovali. Viacerým učiteľom a konzultantom Zelených škôl sa vypracovaný program našich žiačok veľmi páčil. gallery

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.