Predkolo vo florbale starších žiakov

Dňa 18.3.2015 sme sa zúčastnili predkola vo florbale starších žiakov. V zápase sme boli odhodlaní vyhrať. Bohužiaľ, tento boj o postup do obvodného kola nám nevyšiel podľa našich predstáv.

Prvý polčas sme prehrali veľkým rozdielom 9:2 v prospech domácej ZŠ Čaňa. Hlavným dôvodom tohto nelichotivého stavu, boli veľké chyby v obrane a individualizmus. V neprospech nášho tímu zahrali aj rozmery telocvične, na ktoré naši chlapci nie sú zvyknutí.

Do druhého polčasu sme vykročili so šťastím. Hneď v úvode polčasu sa nám podarilo stav zmeniť na 9:3, no domáci využili ďalšie naše chyby, po ktorých sme inkasovali ešte dvakrát. Druhý polčas bol z našej strany lepší, ale množstvo nepremenených šancí nás mrzelo až do záverečného hvizdu. Ten ukončil zápas s výsledkom 11:3 a z postupu sa teší ZŠ Čaňa. O naše góly sa postarali Dominik Sontág (2) a Matej Matúška (1).

Našu školu v predkole reprezentovali: Samuel Kiš (7. roč.), Jaroslav Juhás, Tadeáš Gálicz, Adam Jobbágy (8. roč.). Tomáš Lipták, Matúš Lukács, Matej Matúška, Marek Horňák, Michal Tužák, Samuel Pástor, Dominik Sontág (9. roč.).