Predkolo vo florbale starších žiakov

     Dňa 18.3.2015 sme sa zúčastnili predkola vo florbale starších žiakov. V zápase sme boli odhodlaní vyhrať. Bohužiaľ, tento boj o postup do obvodného kola nám nevyšiel podľa našich predstáv.

     Prvý polčas sme prehrali veľkým rozdielom 9:2 v prospech domácej ZŠ Čaňa. Hlavným dôvodom tohto nelichotivého stavu, boli veľké chyby v obrane a individualizmus. V neprospech nášho tímu zahrali aj rozmery telocvične, na ktoré naši chlapci nie sú zvyknutí. 

     Do druhého polčasu sme vykročili so šťastím. Hneď v úvode polčasu sa nám podarilo stav zmeniť na 9:3, no domáci využili ďalšie naše chyby, po ktorých sme inkasovali ešte dvakrát. Druhý polčas bol z našej strany lepší, ale množstvo nepremenených šancí nás mrzelo až do záverečného hvizdu. Ten ukončil zápas s výsledkom 11:3 a z postupu sa teší ZŠ Čaňa. O naše góly sa postarali Dominik Sontág (2) a Matej Matúška (1).

     Našu školu v predkole reprezentovali: Samuel Kiš (7. roč.), Jaroslav Juhás, Tadeáš Gálicz, Adam Jobbágy (8. roč.). Tomáš Lipták, Matúš Lukács, Matej Matúška, Marek Horňák, Michal Tužák, Samuel Pástor, Dominik Sontág (9. roč.).

     Všetkým chalpcom ďakujeme.

                                                                      autori: Matúš Lukács a Matej Matúška (9. roč.)                      

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.