Predkolo v malom futbale – Dôvera cup

     Vo štvrtok, 19.3.2015, sa žiaci 5. – 7. ročnika zúčastnili bojov o postup do obvodného kola v malom futbale – Dôvera cup. Sily si naši chlapci zmerali s domácou ZŠ Slanec.

     Už v prvých minútach naši chlapci naznačili, že sme prišli vyhrať. Po krátkom čase sme vyhrávali 1:0. Domáci zaskočili našich chlapcov a hneď z protiútoku vyrovnali. To však motivovalo našich žiakov a súpera zatlačili ešte viac. Neskôr sa hra prelínala z jednej strany na druhú. Napriek množstvu nevyužitých šancí sa našim chlapcom podarilo jednoznačne poraziť súpera v pomere 6:2.

     Všetci sa tešíme z postupu a držíme chlapcom palce, aby sa im podobne darilo aj na turnaji v Moldave nad Bodvou. Školu reprezentovali Samuel Kiš, Samuel Béreš (7. roč.), Erik Fogaraš, Daniel Bramuka, Ľubomír Pástor, Róbert Pástor (6. roč.) a Matej Ružička (5. roč.).

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.