Matematický klokan 2014/2015

Matematický klokan je najväčšia žiacka matematická súťaž na svete. Minulého roku súťažilo 6,5 milióna žiakov zo 4 kontinentov.

Tohto roku, tak, ako po minulé roky, sa aj naša škola zapojila do tejto súťaže. Desať “najhlavičiek” súťažilo 23. marca 2015 o čo najlepšie umiestnenie.

O kom hovorím?

K. Budai – 2. roč., P. Bartko – 3. roč., L. Vargová – 4. roč., K. Cebáková – 5. roč., D. Marcin – 6. roč., D. Ruščák a T. Marcinek – 7. roč., B. Kočík – 8. roč., C. Deáková a T. Lipták – 9. roč. .

Bol to ťažký začiatok týždňa, ale aj napriek tomu dúfame, že výsledky budú čo najlepšie. Všetci sa snažili, ako najlepšie vedeli…

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.