Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

V stredu, 14. 1 2015, sa konalo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Z našej školy sa súťaže zúčastnili Timotej Marcinek zo 7. ročníka za 1A kategóriu a Bruno Kočík z 8. ročníka za 1B kategóriu.

Súťaž sa konala v Moldave nad Bodvou, kde ju organizovala Základná škola 2 na Severnej ulici. Po otvorení olympiády sa žiaci rozišli do pripravených miestností na písomnú časť. Nasledovala krátka prestávka s občerstvením. Druhá časť súťaže bola ústna, žiaci v dvojiciach tvorili dialóg a samostatne vymýšľali príbeh podľa obrázka.

Timotej sa spomedzi 13. zúčastnených žiakov umiestnil na 5. mieste, Bruno sa zo 17. súťažiacich prebojoval na 7. miesto.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.