Vráťme knihy do škôl – súťaž

Internetové kníhkupectvo abcknihy.sk v spolupráci s partnermi organizuje už IV. ročník súťaže „Vráťme knihy do škôl“. Súťaž je zameraná na podporu čítania a vytváranie pozitívneho vzťahu ku knihám medzi žiakmi. Tento rok sa môžu po prvýkrát zapojiť i žiaci ZŠ – mladšie ročníky prostrednítvom pedagógov a starší žiaci priamo. Veríme, že spoločne naučíme už malé deti láske ku knihám.

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý – stačí, ak žiak prečíta ľubovoľný príbeh/knižku, napíše recenziu, príp. nakreslí kresbu. Samostatne/prípadne s pomocou učiteľa alebo rodiča/ sa zaregistruje na stránke www.vratmeknihydoskol.sk. Vloží recenziu alebo kresbu. Výhercovia budú určení žrebom, pričom sa neposudzuje kvalita príspevkov.

Súťaž trvá do 15. 2. 2015, ceny sú viac ako zaujímavé.

Viac info na www.vratmeknihydoskol.sk. Do súťaže sa môzu zapojiť všetci žiaci, každý žiak môže poslať viac príspevkov.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.