Olympiáda v anglickom jazyku

      Porota, v zložení: Mgr. K. Hašková, Mgr. M. Poláčková a Mgr. L. Kleščinská, privítala zhromaždených  a pripravených žiakov. Priebeh a obsah akcie predstavila predsedkyňa poroty. V prvej časti žiaci písali test, ktorý pozostával z gramatických úloh, slovnej zásoby, čítania a počúvania s porozumením. Po krátkej prestávke sme pokračovali ústnou časťou, ktorej priebeh bol rozdelený do dvoch miestností. V jednej žiaci vymýšľali príbeh podľa obrázku, v druhej viedli dialóg na vopred určenú tému. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách, za kat. 1A: Damián Ručšák (VII.), Timutej Marcinek (VII., 1.miesto), za kategóriu 2A: Bruno Kočik (VIII., 1.miesto), Claudia Deáková (IX.) a Tomáš Lipták (IX.).

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.