Vianočný futbalový turnaj Ždaňa

     Dňa 12.12.2014 sa žiaci 6. – 8. roč. zúčastnili tradičného Vianočného futbalového turnaja v Ždani. Z pozvaných škôl si naši chlapci tohto roku zmerali sily s troma školami: ZŠ Ždaňa, CZŠ Ždaňa a ZŠ Moldava nad Bodvou.

     V prvom zápase sme sa stretli zo ZŠ Ždaňa. Vyrovnaný zápas skončil 1:1 a spravodlivo sme si podelili body. V druhom zápase na nás čakala CZŠ Ždaňa. Opatrný úvod a neskôr aj celý priebeh, naznačoval len minimálny rozdiel v skóre. Šťastena sa priklonila na našu stranu. Po jedinom víťaznom strelenom góle sme si pripísali víťazstvo my a uchmatli tak tri cenné body. Po zaujímavom priebehu turnaja v posledmon zápase sme mali všetko vo svojich rukách, resp. lepšie povedané, v nohách. Lepšia zohratosť chlapcov zo ZŠ Moldava nad Bodvou bola hlavným dôvodom našej prehry 0:2. Predzápasové kalkulácie a dohady našich chlapcov sa žiaľ neuskutočnili.

     Svojou hrou si celkové víťazstvo vo vyrovnanom turnaji vybojovala ZŠ Moldava nad Bodvou. Zhoda v počte bodov a naše iba dva strelené a tri inkasované góly, nás posunuli na tretie miesto za ZŠ Ždaňa.

     Priateľská atmosféra, férová hra a jubilejný 5. ročník turnaja, sú už teraz ve ľkou motiváciou pre zlepšenie sa v budúcom roku. Chlapcom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu.

 

12.12.2014_18

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.