Východoslovenské múzeum, vianočné trhy Košice

     Presne v deň sv. Mikuláša sme sa opäť vybrali zažiť a spoznať niečo nové. Tentokrát sme zamierili do centra Košíc. Prvým stanoviskom bolo Východoslovenské múzeum, kde sme obdivovali Košický zlatý poklad a dozvedeli sme sa aj o jeho histórii. Našim druhým stanoviskom boli vianočné trhy na Hlavnej ulici. Obzerali sme si tam rôzne vianočné dekorácie, doplnky, darčeky. Poniektorí si aj pochutili na pečených gaštanoch, trdelníkoch, vianočných oplátkach… .

     Veselí, no hlavne “nasatí” vianočnou atmosférou, sme sa v podvečer vrátili domov.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.