Planetárium Prešov, Šarišský hrad

     Dňa 15.11.2014 sme sa vrámci krúžkových činností vybrali spoznať opäť niečo nové. Tentokrát sme zamierili do Prešova. Ako prvé sme navštívili planetárium, kde na nás čakal bohatý program o vesmíre. Keď ustúpila hmla a vykuklo slniečko, na rad prišla turistická vychádzka, po ktorej už boli žiaci bohatší o spoznávanie zrúcaniny Šarišského hradu.

     Záver výletu spočíval v nákupe sladkostí a drobností. Domov sme sa vracali, už tradične, príjemne unavení, ale veselí. Svedčal o tom spev, ktorý sa rozliehal celým autobusom. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.