Návšteva predškolákov

     Dňa 12.11.2014 našu školu prvýkrát navštívili deti z Materskej školy, a to predškoláci. Naši prváci im s radosťou predviedli, čo všetko sa od septembra naučili. Detičkám čítali slová a slabiky, písali i počítali. Taktiež im spievali a tancovali pripravené piesne a skladby. Ani predškoláci sa však nedali zahanbiť. Tiež nám ukázali, čo už vedia. Na záver sa vzájomne obdarovali vlastnoručne vyrobenými darčekmi – prváci darovali škatuľky so sladkým prekvapením a predškoláci darovali krásne záložky do kníh. Toto príjemné stretnutie sme ukončili potleskom a prísľubom, že nebolo posledné… Smile

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.