Komparo

„Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku“.

Našich deviatakov sa snažíme pripraviť čo najlepšie na Testovanie-9. Jedným z krokov tejto prípravy je aj Komparo. Systém, aj úlohy pri tomto testovaní sú veľmi podobné, ako pri Testovaní-9.

V tomto školskom roku deviatakov z matematiky pripravuje p. uč. Ladomirjaková a zo slovenského jazyka p. uč. Timuľak. Vyhodnotenie týchto testov by sme mali vedieť do 3. decembra 2014. To, čo sme nezvládli v Kompare, dotiahneme k úspešnému koncu do termínu Testovania-9.

Ďakujeme Združeniu rodičov pri ZŠ v Trstenom pri Hornáde za financovanie tejto akcie a deviatakom želáme veľa úspechov pri Testovaní-9.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.