Coca-Cola Cup 2014/2015 1. kolo – Haniska

     Dňa 20.10.2014 sa naši futbalisti, žiaci 7. – 9. ročníka, zúčastnili 1. kola Coca-Cola Cup-u 2014/2015 v Haniske.
     V prvom zápase sa naši chlapci stretli s rovesníkmi zo ZŠ Čaňa. Po slabom vstupe do turnaja sme podľahli Čani 0:2. Nedôrazný prístup v obrane nás stál tri body.
     V druhom zápase sa naši chlapci stretli s domácou ZŠ Haniska. Chyby, ktorých sa chlapci dopúšťali, sme odstránili a odmenou nám boli aj tri góly nášho najlepšieho strelca, Matúša Lukácsa. Po záverečnom hvizde sme sa tešili z víťazných troch bodov a konečného výsledku 3:0.
     Konečné postavenie v tabuľke ovplyvnil náš posledný zápas so ZŠ Seňa. Opäť sa potvrdilo známe futbalové „NEDÁŠ-DOSTANEŠ“ a po mnohých nepremenených šanciach nastal náš útlm, čo využil náš súper na strelenie jedného víťazného gólu.
     Z celkového triumfu a postupu sa tešila ZŠ Čaňa. Druhé miesto si v zápase s nami vybojovala ZŠ Seňa. Naši chlapci obsadili tretie miesto a domáca ZŠ Haniska obsadila štvrté miesto.
Našu školu reprezentovali Samuel Kiš, Tomáš Lipták, Matej Mackanič, Šimon Varga, Daniel Sontág, Dávid Pástor, Tadeáš Gálicz, Matej Matúška, Matúš Lukács, Marek Horňák, Adam Pástor, Adam Jobbágy. Žiakov pripravoval a na akcii sprevádzal p. uč. Mgr. Matúš Timuľak

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.