1. školský deň – Slávnostné otvorenie školského roka

     Posledné prázdninové dni predznamenali príchod nového školského roka. Veríme, že prázdniny boli plné pekných zážitkov, na ktoré bude každý s úsmevom spomínať. Dúfame, že ste načerpali nové sily a teraz spoločne vykročíme k plneniu školských povinností a cieľov, ktoré školský rok prinesie.

     Prvý deň v školskom roku  patrí už  tradične slávnostnému otvoreniu školského roka, tak tomu bolo aj tento rok. Pani riaditeľka svojím príhovorom privítala žiakov, rodičov i pedagógov. Špeciálne sa však prihovorila prváčikom, ktorí sú na začiatku svojho veľkého školského štartu. Na záver pani riaditeľka popriala všetkým  žiakom, aj učiteľom,  mnoho úspechov, síl, trpezlivosti i pekných  spoločných zážitkov.

     


   

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2014/2015. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.