Deň matiek

     Dňa 16.5.2014 si žiaci prvého až štvrtého ročníka pripravili kultúrny program pre svoje mamy. Pekné vystúpenie doplnili žiačky siedmeho ročníka – Čerešenky a Natália Rajdošová. Hudobný darček v podobe hry na harmonike daroval mamkám i ostatným zúčastneným ženám ôsmak Tomáš Lipták. Nesmieme zabudnúť pochváliť krásne vystúpenie detí z tunajšej Materskej školy. Veríme, že si deti týmto programom svoje mamičky uctili, poďakovali sa im za všetku ich lásku a obetavosť aj potešili ich srdiečka. Prípravu a realizáciu mala na starosti p. uč. Miriam Bitóová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.