Škola v prírode Demänovská dolina (19. – 23.5.2014)

Aj v tomto školskom roku patril jeden májový týždeň škole v prírode. Absolvovali sme ju v Nízkych Tatrách, v Demänovskej doline.
Príroda je tu skutočne nádherná a počasie tiež prialo všetkým aktivitám, ktoré sme si naplánovali.

Školu v prírode tento rok absolvovalo 31 žiakov. Žiaci mali pripravený bohatý program od pondelka až do piatku. Denne si v bazéne osvojovali základy plávania, na turistike spoznávali krásu našich hôr, na diskotéke zasa predviedli tanečné zručnosti.

Veľmi pekné aktivity boli: „Pyžamová párty“, „Čaruj s prírodninami“ či „Izba baví izbu“.

Počas trvania Školy v prírode si žiaci rozvíjali kompetencie zo Školy v prírode. Organizáciu mala na starosti p. uč. J. Fejerčáková. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.