Obvodné kolo Slávik Slovenska 2014

Dňa 12. mája 2014 sa v Košiciach uskutočnilo obvodné kolo najstaršej speváckej súťaže ľudových piesní – Slávik Slovenska 2014. Našu školu reprezentovali tri skvelé speváčky. V najmladšej katagórii nás reprezentovala žiačka 1. ročníka Sabínka Ruščáková, v druhej kategórii za našu školu spievala žiačka 4. ročníka Zuzka Olexová a v tretej kategórii súťažila Dominika Semanová.

Po vyhlásení výsledkov mala úsmev na tvári Zuzka Olexová, ktorá obsadila v silnej konkurencii krásne 3. miesto.

Len o vlások uniklo 1. miesto Dominike Semanovej.

Za výborný inštrumentálny doprovod ďakujeme skvelému hudobníkovi Marekovi Semanovi. Žiakov na súťaži sprevádzala p. uč. Kállayová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.