Základný plavecký výcvik

Už so železnou pravidelnosťou sa žiaci 3. a 4. ročníka zúčastňujú plaveckého výcviku, ktorý sa realizuje v ZŠ Čaňa, a to jedenkrát ročne. Pod odborným vedením PaedDr. Matúša Vaška si niektorí žiaci osvojili základné plavecké zručnosti, iní si už vopred nadobudnuté zručnosti zdokonaľovali. Výstupom kurzu boli záverečné skúšky pozostávajúce z teoretických poznatkov a praktických plaveckých zručností.

Každý žiak bol odmenený potleskom a diplomom. Celá táto akcia sa niesla v duchu príjemnej atmosféry a pozitívnej energie. Fotografie si môžete pozrieť v našej galérii gallery.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.