Základný plavecký výcvik

     Už so železnou pravidelnosťou sa žiaci 3. a 4. ročníka zúčastňujú plaveckého výcviku, ktorý sa realizuje v ZŠ Čaňa, a to jedenkrát ročne. Pod odborným vedením PaedDr. Matúša Vaška si niektorí žiaci osvojili základné plavecké zručnosti, iní si už vopred nadobudnuté zručnosti zdokonaľovali. Výstupom kurzu boli záverečné skúšky pozostávajúce z teoretických poznatkov a praktických plaveckých zručností.

     Každý žiak bol odmenený potleskom a diplomom. Celá táto akcia sa niesla v duchu príjemnej atmosféry a pozitívnej energie. Fotografie si môžete pozrieť v našej galérii gallery.

IMG_1231
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.