Okresné kolo v malom futbale st. žiakov – Moldava nad Bodvou

     Turnaja sa zúčastnilo osem družstiev rozdelených do dvoch skupín. Lós nám do skupiny priradil Čaňu, Moldavu nad Bodvou a Medzev. Úvodný zápas proti Čani skončil porážkou 0:4. V druhom zápase proti domácim sme síce skórovali, ale to stačilo len na zmiernenie prehry 1:5. Posledný zápas proti Medzevu skončil tiež porážkou 1:6, čo znamenalo stopku už v skupinovej fáze. Objektívne treba uznať zaslúženú prevahu súperov a brať účasť, zvlášť mladších žiakov, ako dobrú skúsenosť na budúci školský rok.

     Akcie sa zúčastnili žiaci: Patrik Cestický, Michal Tužák, Dominik Sontág, Samuel Pástor, Matej Matúška, Marek Horňák, Adam Pástor a Tadeáš Gálicz. Ďakujeme za reprezentáciu školy. Žiakov sprevádzala p.uč. Mgr. Natália Koľová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.