Okresné kolo v malom futbale ml. žiakov – Moldava nad Bodvou

     Okresného kola sa zúčastnilo šesť družtiev rozdelených do dvoch skupín. Prvý zápas v skupine sme odohrali proti domácemu družstvu a po výhre 7:3 sme mali istotu postupu do vyraďovacej fázy. V druhom zápase proti Medzevu sa zrodila remíza 3:3, ktorá znamenala víťazstvo v skupine. V semifinále proti Čani sa žiaci dobre vysporiadali s nepriaznivým skóre, dostali sa do vedenia, ale napokon sa v riadnom hracom čase zrodila remíza 3:3. V penaltovom rozstrele sme mali viac šťastia a postúpili do finále proti Turni. Po bezgólovom zápase, ale s viacerými šancami na oboch stranách, došlo opäť na pokutové kopy, kde sme ťahali za kratší koniec a obsadili konečné 2. miesto.

     Za výborné umiestnenie sa pričinili žiaci: Adam Pástor, Dávid Pástor, Tadeáš Gálicz, Jaroslav Juhás, Samuel Béreš, Samuel Kiš, Daniel Sontág a Erik Fogaraš. Žiakov sprevádzala pani učiteľka Mgr. Natália Koľová. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.