Deň Zeme

     Dňa 25.4. sa celá naša škola zapojila do skrášľovania našej obce a zároveň spolu s inými školami do skrášľovania nášho mikroregiónu Hornád. Táto akcia sa konala pri príležitosti Dňa Zeme. Naši žiaci spolu so svojimi pani učiteľkami spoločnými silami vyzbierali ulice našej obce od odpadkov. Žiaci z kolégia Zelená škola mali naviac úlohu zmapovať ulice, kde je najviac odpadkov. Výsledkom toho bude umiestnenie odpadkových košov v uliciach obce. To, že sa naši žiaci aj takýmto malým skutkom snažili spraviť niečo užitočné pre našu Zem, vidieť na fotografiách. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.