Biologická olympiáda

     Dňa 15.4. sa v Košiciach konalo obvodné kolo Biologickej olympiády – Poznaj a chráň. Našu školu na tejto súťaži v odbore zoológia reprezentovali Damián Ruščák (6. roč.) a Adriana Marcinová (9. roč.). Svoje vedomosti o živočíchoch žijúcich vo vodách a ich okolí, si preverili v teste a poznávačke.
    Obidvaja boli úspešní riešitelia – Adriana sa umiestnila na 7. mieste a Damián na 10. mieste. Obom žiakom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy. Žiakov pripravovala a sprevádzala pani učiteľka RNDr. Vladimíra Romanovová PhD.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.