Zoologická záhrada – Kavečany

Dňa 5.4.2014 sme za sprievodu krásneho jarného počasia vycestovali za poznávaním rôznych zvierat a ich spôsobu života, do ZOO v Kavečanoch. Hneď pri vstupe do záhrady nás privítal nádherný páv, ktorý sa nám predvádzal  v celej svojej vznešenosti a kráse. Zo všetkých zvierat žiakov najviac zaujali tulene. Práve z tohto dôvodu sme sa zúčastnili aj ich popoludnajšieho kŕmenia, počas ktorého pracovníčka ZOO poskytla všetkým účastníkom stručné a zaujímavé informácie o ich spôsobe života. Ďalšou zaujímavou atrakciou bola návšteva DinoParku v areáli ZOO. Žiaci si prezerali exponáty dinosaurov v životnej veľkosti, ktoré sa aj pohybovali a vydávali zvuky. Veľmi pútavým momentom bola aj návšteva 3D kina priamo v parku, kde sme si pozreli krátky 3D film „Príbeh mláďaťa“. Domov sme sa vracali šťastní a bohatší o množstvo nových zážitkov. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.