Zábavne s knihou

     Netradičným spôsobom sa rozhodli žiaci II. stupňa, stráviť svoj voľný čas v utorok 25.3.2014. Učitelia slovenského jazyka a literatúry pre deti pripravili aktivity súvisiace s knihou, keďže marec je práve Mesiacom knihy. 

     Zábavnými aktivitami sa pokúsili vzbudiť záujem a zvýšiť aj čitateľskú gramotnosť detí. Spoznávanie literárnych hrdinov pomocou ŽIVÉHO PEXESA, ČELOVKY či PANTOMÍMY, bolo pre žiakov veľmi zábavné i poučné. Všetci zúčastnení už vedia históriu dôvodu prívlastku – Marec – MESIAC KNIHY. Dve hodiny, ktoré sme venovali nášmu stretnutiu, sa nám zdali málo. Aj takouto formou školských aktivít sa snažíme motivovať žiakov k čítaniu v dnešnej zdigitalizovanej dobe. Akciu pre žiakov pripravili Mgr. Matúš Timuľak a Mgr. Katarína Hašková. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.