Predkolo vo florbale mladších žiakov

     Akcie sa zúčastnili žiaci 5. – 7. roč.: Erik Fogaraš, Daniel Sontág, Matej Mackanič, Samuel Béreš, Samuel Kiš, Adam Pástor, Dávid Pástor, Adam Jobagy a Tadeáš Gálicz.
     Vstup do zápasu sme mali veľmi dobrý a ujali sme sa vedenia 2:0, súperovi sa potom podarilo vyrovnať a ujať sa vedenia, čo spôsobilo miernu nervozitu. Žiaci sa však nevzdali a vyrovnali na 4:4. Nakoniec sa po odohratí 2 x 20 min. zápas skončil výsledkom 7:5 pre Valaliky.
     Vôbec sa však nemusíme hanbiť za výsledok, snaha a motivácia postúpiť z predkola bola veľká, avšak veľkou nevýhodou našich žiakov je, že nemajú možnosť vyskúšať si hru na rozmeroch florbalového ihriska.  Priestorová orientácia na 4x väčšom ihrisku, na aké sú zvyknutí, je tak omnoho zložitejšia. Žiakov na akcii sprevádzala pani učiteľka Mgr. Natália Koľová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.