Najlepší čitateľ

Pri príležitosti mesiaca knihy sme sa rozhodli odmeniť žiakov, ktorí často a radi navštevujú našu knižnicu. Spočítali sme, koľko kníh žiaci prečítali od januára do konca marca tohto kalendárneho roku.

A tu sú výsledky:

Spolu bolo prečítaných neuveriteľných 101 kníh. Spomedzi všetkých čitateľov, vyberáme 8 najlepších, ktorí si zaslúžia veľkú pochvalu. Naj naj najlepšími čitateľmi sa stali Kristína Hoffmanová – 7. roč. a Dominik Slimák – 2. roč. Obaja prečítali po 8 kníh. Kristínu a Dominika odmeníme krásnou knihou podľa vlastného výberu z katalógu Knižného klubu Fragment.

PORADIE 8. NEJLEPŠÍCH ČITATEĽOV:

Kristína Hoffmanová – 8 kníh
     Dominik Slimák         – 8 kníh
     Peter Bartko                – 7 kníh
     Jana Semanová          – 5 kníh
     Petra Klobušovská     – 5 kníh
     Diana Batyiová           – 5 kníh
     Alžbeta Horváthová    – 5 kníh
     Sára Klobušovská      – 5 kníh
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.