Deň vody

     Naša škola oslávila Svetový deň vody 21. marca 2014. V tento deň sa všetci žiaci, učitelia a ostatní zamestnanci školy, obliekli  do modrých farieb. Tým sme dali najavo, že poznáme význam a nevyhnutnosť vody na Zemi. Máme záujem chrániť vodu a šetrne s ňou zaobchádzať.

     V tento deň výbraní žiaci 4. – 9. ročníka strávili deň vody pri Starom Hornáde. Zabavili sa rôznymi eko-hrami o vode. Pútavými rozhovormi sa žiaci dozvedeli veľa užitočných a praktických informácií o vode a živote v nej. Týmito enviromentálnymi aktivitami boli žiaci sprevádzaní pani Urdovou (regionálnou koordinátorkou programu Zelená škola) a pánom Rastislavom Šelepským (z OZ Priatelia trstenskej prírody). Na ceste domov naši žiaci nezabudli pozbierať odpadky v okolí brehov rieky Hornád. Za realizáciu akcie bola zodpovedná pani učiteľka RNDr. V. Romanovová, PhD.. Fotky z tejto našej akcie si môžete pozrieť v našej galérii. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.