Testovanie 9

12. marec bol ťažkým dňom pre našich deviatakov. Zásobení čokoládou a kolou urputne bojovali so slovenským jazykom a matematikou.

Prekvapením dňa bol príchod pána inšpektora PaedDr. Hertélyho, ktorý dozeral na dodržiavanie pokynov týkajúcich sa priebehu Testovania 9. Na priebeh Testovania 9 dozeral aj externý dozor. Testovania 9 sa zúčastnili všetci žiaci deviateho ročníka (15).

Dúfame, že tak, ako po minulé roky, budú výsledky lepšie ako celoslovenský priemer.

Žiakov na Testovanie 9 pripravovali pani učiteľka Štefanová (matematika) a pán učiteľ Timuľak (slovenský jazyk a literatúra).

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.