Hosť z USA

     Dňa 27. 2. 2014 sa uskutočnila na hodine anglického jazyka v 7. ročníku diskusia s hosťom – Charliem Jauquet zo Spojených štátov.  Charlie na začiatku vo svojej prezentácii predstavil žiakom svoju krajinu, bydlisko, školský systém, nákupné centrá v Amerike a mnoho iných zaujímavých vecí. Po prezentácii nasledovala otvorená diskusia, v ktorej žiaci mali priestor, pýtať sa na to, čo ich zaujíma.
Cieľom tejto besedy bolo využiť komunikačné zručností z hodín angličtiny v autentickej diskusii s osobou, ktorá pochádza z anglicky hovoriacej krajiny. Ďalším cieľom bolo ukázať žiakom, aké dôležité je v dnešnom svete učiť sa cudzie jazyky.
Prezentácia aj diskusia prebehli v príjemnej atmosfére, obohatenej aj o spev slovenskej hymny.
     Na záver žiaci poďakovali Charliemu za jeho prezentáciu, prístup a jeho ochotu odpovedať na všetky otázky ocenili veľkým potleskom. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.