Exkurzia do Botanickej záhrady v Košiciach

     V jedno sobotné sychravé dopoludnie (22.2.2014) navštívili žiaci z krúžku Vlastivedný, Turistický a Mladí turisti Botanickú záhradu v Košiciach. Najväčší estetický pôžitok mali naši žiaci po zhliadnutí výstavy orchideí. Žiakov potešila pestrá paleta tropických a subtropických druhov orchideí, ktoré hýrili krásnymi farbami a viacerými tvarmi kvetov. Okrem orchideí si žiaci prezreli aj skleníkmi s kaktusmi, s tropickými i subtropickými drevinami a tiež s mäsožravými rastlinami. Poprechádzali sa aj vo vonkajšom areáli botanickej záhrady, kde sa im najviac páčila MINI ZOO.
     Z tejto exkurzie si naši žiaci odniesli veľa hodnotných spomienok. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.