Lyžiarsky výcvikový kurz – Ski Drienica

     Napriek slabej tohtoročnej nádielke snehu, sa 17 žiakov zo 7., 8. a 9. ročníka, v termíne od 3. – 7. 2. 2014, zúčastnilo lyžiarskeho výcvikového kurzu. Mali sme šťastie, pretože počasie nám prialo a zažili sme krásne slnečné dni plné snehu Laughing.

     V lyžiarskom stredisku Ski Drienica sa žiaci naučili základom lyžiarskej techniky, rozvíjali i zdokonaľovali svoje lyžiarske schopnosti. Najatraktívnejšie pre žiakov bolo najmä večerné lyžovanie, ktoré si väčšina vyskúšala po prvýkrát. Všetci žiaci získali kladný vzťah k lyžovaniu a zlyžovali celý svah. Aj prostredníctvom takýchto aktivít sa zlepšujú a uceľujú vzťahy žiakov a učiteľov.

     Veríme, že všetci zúčastnení sa domov vrátili s pozitívnymi dojmami a zážitkami. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.