Karneval

Každoročne jeden z fašiangových dní patrí na našej škole karnevalu a ten tohtoročný pripadol na 31.1.2014. Pestré masky sa stretli  v krásne vyzdobenej telocvični a snažili sa zaujať svojou farebnosťou a originalitou. Tie najkrajšie boli ocenené zaujímavými cenami podľa vlastného výberu. Všetky masky sa veselo zabávali, šantili a tancovali a tento deň priniesol deťom veľa krásnych zážitkov.

     Zodpovedné boli triedne učiteľky jednotlivých ročníkov a pani učiteľka Mgr. Katarína Miľová. Ďalšie fotografie si môžete pozrieť v našej galérii. gallery

Karneval_5

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.