PÁRTY

Dňa 29.1.2014 sa pod záštitou Žiackého parlamentu konala v školskej telocvični tanečná DISCO PÁRTY Laughing pre žiakov 6. – 9. ročníka. Na organizácii celej zábavnej akcie sa najvýraznejšie podieľal predseda Žiackého parlamentu Alex Kužeľ a Natália Rajdošová. Nálada na párty bola vynikajúca, žiaci sa výborne zabavili a oddýchli si od školských povinností. Súčasťou programu bola voľba kráľa a kráľovnej večera. Absolútnymi víťazmi boli René Bati a Natália Rajdošová. Za priebeh akcie boli zodpovední pani učiteľka Mgr. Lenka Kleščinkská a pán učiteľ Mgr. Matúš Timuľak.

Fotografie z našej párty si môžete pozrieť v našej galérii. gallery

PARTY_63 PARTY_21 PARTY_2

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.