Vianočný turnaj vo futbale

     Dňa 18.12.2013 sa Vianočného turnaja vo futbale v Ždani zúčastnili žiaci 6. a 7. ročníka v zložení: Adam Pástor, Dávid Pástor, Jaroslav Juhás, Tadeáš Gálicz, Daniel Sontág, Samuel kiš, Matej Mackanič a Samuel Béreš. Za účasti štyroch družstiev sa hralo systémom každý s každým. Vstup do turnaja sme mali veľmi dobrý, hneď v úvode sme dvakrát skórovali proti Valalikom a výsledok si udržali až do záverečného hvizdu. Druhý zápas proti CZŠ Ždaňa nám strelecky nevyšiel a po smolnom vlastnom góle sme ho prehrali 0:1. V poslednom zápase proti ZŠ Ždaňa sme vedeli, že pokiaľ ho vyhráme, budeme víťazmi. Tento zámer sa podarilo naplniť a po výsledku 1:0 sme obsadili 1. miesto. Blahoželáme hráčom za poctivý a príkladný pristup k zápasom. Žiaka na akcii sprevádzala pani učiteľka Mgr. Natália Koľová. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.