Vianočné trhy a návšteva Vedecko-technického centra pre deti a mládež

     Dňa 14.12.2013 sme v rámci krúžkovej činnosti navštívili mesto Košice. Naším prvým stanoviskom boli vianočné trhy, kde sme „nasali“pravú vianočnú atmosféru, kde sme si prezerali – kupovali rôzne drobnosti. Taktiež sme mali možnosť prezrieť si krásne rezbárske diela, obdivovať majstrov, ktorí vyrábali sochy z ľadu priamo pred našimi očami.

     Naše druhé stanovisko predstavovalo Vedecko-technické centrum pre deti a mládež. V jeho priestoroch sme voľne a samostatne odskúšali množstvo zo 120 rôznych interaktívnych exponátov, ktoré zábavno-náučnou formou prezentujú základy vedy a techniky, ako napr.: fyzika, mechanika, magnetizmnus, zmyslové vnemy, optické a akustické javy a množstvo ďalších. Na spiatočnej ceste sme skonštatovali, že to bol príjemný výlet bohatý na zážitky. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.