Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

 

     Dňa 3.12.2013 sa konalo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Spolu sa jej zúčastnilo 12 žiakov: Timotej Marcinek, Damián Ruščák (6. ročník), Kristína Hoffmanová, Bruno Kočik, Natália Rajdošová, Veronika Vargová (7. ročník), Claudia Deáková, Tomáš Lipták, Michaela Tureková (8.), Patrik Cestický, Eduard Laczko, Adriana Marcinová (9.). 

     Súťažilo sa v dvoch kategóriách – v prvej boli šiestaci a siedmaci, v druhej ôsmaci a deviataci. Na prvom mieste sa umiestnili a do ďalšieho kola postupujú Bruno Kočik a Adriana Marcinová. Za prípravu žiakov a organizáciu súťaže bola zodpovedná pani učiteľka Mgr. Katarína Hašková.

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.