Návšteva škôlkárov v 1.ročníku

     Dňa 21.11.2013 predškoláci z MŠ navštívili svojich starších kamarátov v 1. ročníku, aby sa oboznámili so školským prostredím a prácou na vyučovaní. Prváci im s radosťou ukázali, čo všetko sa už naučili, ako krásne vedia čítať, písať, počítať a predviedli aj ako skvele im ide anglický jazyk. Škôlkári darovali našim prvákom vlastnoručne vyrobené darčeky-záložky do knihy a už sa tešia ako opäť navštívia školu pri zápise do 1. triedy. Za prípravu žiakov a organizáciu  bola zodpovedná pani učiteľka Mgr. Katarína Miľová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.