Výlet do Slovenského raja – Kláštorisko

     Ďalší výlet absolvovali naši žiaci s ich učiteľkami (Mgr. J. Fejerčákovou, RNDr. V. Romanovovou PhD. a Mgr. M. Bittóovou) v rámci krúžkov do Slovenského raja dňa 16.11.2013. V príjemnom jesennom počasí vyštartovali zo strediska Podlesok. Po zalesnenom turistickom chodníku sa dostali na Kláštorisko, kde si mohli žiaci prezrieť rekonštruované ruiny kartuziánskeho kláštoriska. Žiaci sa oboznámili s významom turistických značiek, dôležitosti nezchádzať z chodníka a chrániť prírodu. Spoznali trasu dvoch turistických chodníkov zelenej a červenej značky.Túra žiakov príjemne unavila a upevnila vzťah k prírode. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.