Návšteva divadelného predstavenia

V jedno novembrové dopoludnie (7.11.2013) sa naši žiaci 5., 6., 7. a 8. ročníka so svojimi triednymi učiteľmi vybrali na divadelné  predstavenie do Štátneho divadla v Košiciach. Zúčastnili sa predstavenia činohry Jonáša Záborského „Najdúch“. Žiaci vzhliadli tradičnú komédiu o nechcenom dieťati, ktoré zamotá predvolebný boj o miesto nového župana. Toto predstavenie bolo bohato obsadené známymi košickými hercami a popretkávané viacerými humornými scénami. Naši žiaci z tohto podujatia odchádzali s dobrou náladou a úsmevom na tvári. Za organizáciu bola zodpovedná p.uč. RNDr. Vladimíra Romanovová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.