Predkolo v malom futbale ml. žiačok v Haniske

Dňa 25.10.2013 sa v Haniske uskutočnilo predkolo v malom futbale mladších žiačok. Zápasu sa zúčastnilo sedem žiačok prevažne siedmeho ročníka v zložení Natália Fedorová, Dominika Semanová, Kristína Ruščáková, Patrícia Verebová, Veronika Čorbová, Veronika Vargová a Laura Liptáková.

Po opatrnom začiatku zápasu z našej strany sme mohli viackrát inkasovať. Po prvom strelenom góle sa naše dievčatá upokojili, smelili a polčas sme vyhrali pomerom 3:0. V druhom polčase rozdiel v skóre ešte navýšili a konečný výsledok stanovili na 8:0. Pre súpera trochu krutý výsledok, kedže nepremenil množstvo šancí na strelenie aspoň čestného gólu.

Ďakujeme žiačkám za vzorný prístup a bojovný výkon. Žiačky na akcii sprevádzala pani učiteľka Mgr. Natália Koľová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.