Divadelné predstavenie „Popoluška“

     Žiaci 1. stupňa navštívili 9.10.2013 Divadlo Jonáša Záborského v Prešove. V rozprávkovom príbehu o Popoluške sa žiaci pobavili na vtipných dialógoch, vypočuli si chytľavé pesničky a vizuálne sa pokochali na krásnom, čarovnom strome či podnetnej rozprávkovej výprave. Deti sa dozvedeli, že aj sny sa môžu stať skutočnosťou a že poctivej práce sa netreba báť. 

     Rozprávku sprevádzali dva bláznivé orechy – Orech a Orech. Klauni, tanečníci, akrobati a kúzelníci v jednej škrupinke sa žiakom veľmi páčili, za čo boli odmenení veľkým potleskom. Za organizáciu bola zodpovedná p. uč. J. Fejerčáková. gallery

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.