Nová cvičebňa

Dňa 23. septembra sme dokončili kompletnú obnovu našej malej telocvične Smile.

Rekonštrukcia začala už 18. mája, keď sme začali s demontážou nefunkčných starých zvyškov svietidiel a likvidáciou nepotrebných obkladov. Všetky tieto práce a vysprávku vzniknutých dier v omietke, zvládli počas jedného dopoludnia zrealizovať páni: Martin Szabó, Vladimír Bilohuščin, Jozef Soták a Gabriel Soták, ktorí  sa tejto aktivity zúčastnili v rámci „Dňa dobrovoľníkov USS Košice“.

V auguste prišla na rad podlaha. Starú podlahu dobrovoľne likvidovala partia našich bývalých žiakov. V septembri sme v prácach finišovali ukladaním obkladu, financovanie ktorého zabezpečilo OZ rodičov. Samotnú prácu s obkladom realizoval bez nároku na odmenu pán Cyril Ruščák. Na priebeh rekonštrukčných prác sa môžete pozrieť v našej galérii. gallery

DSCN09066

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2013/2014. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.