Školský výlet 6. ročník

Žiaci 6. ročníka si boli oddýchnuť na 3 dni (23.-25.6.2013) na školskom výlete v hoteli na Zlatej Idke. Program výletu bol pestrý. Každý deň si žiaci zaplávali a zrelaxovali v hotelovom bazéne. Nechýbali ani prechádzky do dediny a štvrohodinová túra na vyhliadku Loreley. Po zdolaní tejto túry boli naši šiestaci na seba hrdí, lebo sa dostali do výšky cca 1000 m.n.m., čím prekonali na vzdialenosti 3 km 400 m výškový rozdiel. Súčasťou výletu bol aj táborák, kde sa opekali cukríky Marsh Mallows. Najviac zážitkov si odnášajú z večerných diskoték, kde sa dosýtosti vybláznili. Z tohto výletu si naši žiaci odnášajú veľa pekných a veselých spomienok. Za výlet zodpovedala triedna p. učiteľka V. Romanovová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.