Záver školského roka

Záver školského roka sa tradične nesie v duchu hodnotenia práce odvedenej počas desiatich náročných mesiacov. Tí najusilovnejší žiaci si okrem vysvedčení odnesú domov aj pochvalné uznanie či krásnu knihu. V tomto školskom roku boli medzi desiatimi najlepšími žiakmi školy vyhlásení títo žiaci: Damián Ruščák (5.r.), Timotej Marcinek (5.r.), Kristína Hoffmanová (6.r.), Bruno Kočik (6.r.), Tomáš Lipták (7.r.), Claudia Deáková (7.r.), Dajána Gondoľová (8.r.), Adriána Marcinová (8.r.), Matej Turek (9.r.) a Michal Šomský (9.r.). Blahoželáme! A prázdniny sa môžu začať 🙂
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.