Školské kolo speváckej súťaže Hviezdička

Aj po tretí krát sme sa zapojili do speváckej súťaže Hviezdička, ktorú organizuje p. Železňák. Oproti minulým rokom sme vďaka veľkému záujmu spevákov – našich žiakov zorganizovali najprv školské kolo. V prvej kategórii bola najlepšia Natália Olexa (pieseň Pri oltári – Kristína, 4.roč.) a v druhej kategórii Daniel Oravec (pieseň Pravda víťazí – Tublatanka, 8.roč.). Súťaže sa zúčastnili aj ďalší žiaci: Laura Drotárová, Katarína Cebáková, Laura Kunayová, Zuzana Olexová(3.roč.), Jana Semanová(4.roč.), Dominika Semanová(6.roč.). Víťazi postúpili do semifinálového kola, ktoré sa uskutoční v Čani na námestí dňa 26.6.2013 o 20.00 hod. Držíme palce! Za školské kolo bola zodpovedná p. uč. J. Juhászová. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.