Jasovský zlatý slávik

Dňa 14.6.2013 sa traja žiaci našej školy zúčastnili II. ročníka speváckej súťaže Jasovský zlatý slávik. Aj v tejto súťaži sme sa tešili z ich úspechov, nakoľko každý z nich si domov odniesol cenu. Najúspešnejší bol Daniel Oravec (8. roč.), ktorý získal hneď dve ceny: Cenu ministra školstva SR a Cenu generálneho riaditeľa TV Región. Zuzana Olexová (3. roč.) získala v kategórii dievčat 1. miesto a Dajána Gondoľová získala Cenu starostu obce. Osobne im prišiel zablahoželať hovorca MŠ p. Kaliňák. Všetkým srdečne blahoželáme.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.