Ja a môj bicykel – krajské kolo

Dňa 14.6.2013 slnečné počasie prialo usporiadateľom krajského kola preventívno-cyklistickej súťaže „Ja a môj bicykel“. V silnej konkurencii škôl žiaci absolvovali šesť súťažných disciplín. Teoretickú časť súťaže tvorili dve disciplíny – test z vedomostí a pravidiel cestnej premávky a test z poskytovania prvej pomoci. Praktické zručnosti žiaci preukázali v disciplínach: jazda zručnosti, jazda podľa pravidiel cestnej premávky, technická zručnosť, prvá pomoc. Našim zástupcom, Filipovi Liptákovi, Dominike Kočišovej a Jakubovi Mackaničovi, sa tentoraz darilo menej. Iba dva body rozhodli o umiestnení, v ktorom sme obsadili 4. miesto. Veríme, že aj takéto súťaže pomáhajú našim deťom správne a bezpečne sa správať v cestnej premávke a znižujú tak dopravnú nehodovosť našich detí. Pripravoval a na súťaži našich žiakov sprevádzal p. uč. M. Timuľak. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.