Horovova Čaňa

Dňa 24.5.2013 sa 12 žiakov našej školy zúčastnilo 15. ročníka literárnej súťaže Horovova Čaňa. V sekcii literatúra žiaci súťažili vo dvojiciach: Timotej Marcinek, Tomáš Labanský (5.r.); Natália Rajdošová, Bruno Kočik (6.r.); Claudia Deáková, Tomáš Lipták (7.r.); Kristína Lukáčová, Dajána Gondoľová (8.r.) a Michal Šomský, Matej Turek (9.r.). Najúspešnejšími zástupcami našej školy boli žiaci siedmeho a ôsmeho ročníka, ktorí obsadili 3. miesto vo svojich kategóriách. V sekcii ilustrácia nás zastupovali Michal Seman (3.r) a Dávid Marcin (4.r.). Títo žiaci tvorili ilustráiu na tému rozprávky „Tri prasiatka“. Aj vďaka takejto spolupráci škôl v našom okolí si žiaci mnohých škôl môžu porovnať vedomosti, schopnosti i zručnosti so svojimi rovesníkmi. Žiakov pripravoval a na súťaži sprevádzal p. uč. M. Timuľak.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.