Slávik 2013 Košice

Dňa 21. mája 2013 sa v Košiciach konalo obvodné kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska 2013. Našu školu reprezentovali v 1. kategórii: Zuzka Olexová (3.r.), ktorej len o vlások uniklo prvé miesto. Druhú kategóriu zastupovala Paťka Verebová (6.r.) a 3. kategóriu Daniel Oravec (8.r.), ktorý získal čestné uznanie. Za inštrumentálny doprovod a podporu ďakujeme výbornému hudobníkovi Peťovi Sotákovi. Samozrejme vďaka za reprezentáciu školy patrí aj našim súťažiacim a prajeme im, nech ľudová pieseň má aj naďalej miesto v ich srdciach. Žiakov na súťaži sprevádzala p. uč. Miľová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.